Wystrzałowe wesele w 100 jezior Sieraków

Powiedzieć o weselu w 100 jezior w Sierakowie, że było wystrzałowe to jak nie powiedzieć nic! Piękne, wzruszające, kolorowe, szampańskie.. moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność. Dla Weroniki nie ma rzeczy niemożliwych, bowiem to wesele zorganizowała w zaledwie… 3 miesiące. Dla nas – szacunek i naprawdę wielkie wow. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, z należytą dbałością o szczegóły. A sama Weronika – kobieta rakieta, pełna werwy, siły, determinacji, wiedziała doskonale czego chce. I dokładnie tak właśnie było.

Ich wymarzony dzień rozpoczął się od przepełnionych dbałością o każdy szczegół przygotowań ślubnych, pełnych spokoju, uśmiechu no i oczywiście szampana! Zaraz po nich odbył się first look był niezwykle wzruszający. Norbert uronił łezkę – nie jedną i nie dwie. Ale co się dziwić? Na tym właśnie polega dzień ślubu. Jest niepowtarzalny, wyglądacie pięknie, nie możecie się doczekać, aż zobaczycie się w takim wydaniu i powiecie sobie to magiczne ‘’tak’’. A my jesteśmy od tego, aby te wspaniałe chwile uwiecznić tworząc dla Was pamiątkę na całe życie.  

Różowo – pomarańczowe dekoracje wesela

Gdy Weronika i Norbert przybyli do 100 jezior w Sierakowie czekała na nich wieża z kieliszków do szampana, a za nią wszystko było gotowe na wystrzał kolorowych dymów – oczywiście w kolorze przewodnim Ich wesela – pomarańczowego i różu. Swoją drogą, dekoracje w tych kolorach nie tylko zjawiskowo wyglądały na żywo, ale jako kompozycja do zdjęć czy filmu prezentowały się równie wspaniale. Pudrowo różowe obrusy, kwiaty w soczystych, intensywnych odcieniach różu i pomarańczowego, złote dodatki w postaci podtalerzy, sztućców, świeczników, geometrycznej ścianki czy nawet słodkiego stołu. To wszystko razem stanowiło tak spójną i piękną całość, że zachwyciło nas od pierwszego wejrzenia na salę. Sam bukiet Weroniki również robił wrażenie i stanowił nieodzowny element tego dnia.  

Wystrzał kolorowych dymów i wieża z kieliszków do szampana

Gdy świeżo upieczeni nowożeńcy unieśli kieliszki ze starannie ułożonej wieży, którą zapełnili szampanem, w tyle wystrzeliły przepiękne kolorowe dymy. Co to jest za efekt – iście imponujący! Wystrzał kolorowych dymów to zdecydowanie trend przyszłych sezonów ślubnych. Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy będziemy mieli okazję uwieczniać go na zdjęciach, bo wygląda naprawdę niesamowicie, a w połączeniu z wieżą z kieliszków do szampana tworzy duet doskonały. Goście byli zdumieni i zachwyceni tym efektem, po czym ruszyli na taras sali 100 jezior wznieść toast za Parę Młodą! 

Krótka sesja na sali 100 jezior przed wejściem gości

Zapomnielibyśmy wspomnieć o niezwykle ciekawym elemencie, który był obowiązkowy w tym przypadku – first look na salę. W końcu tyle wyborów, przygotowań i oczekiwań – jak to wyszło, jak wygląda? Kiedy drzwi do sali wreszcie się otworzyły, Weronika i Norbert nie mogli powstrzymać emocji i zachwytu widokiem, który ich przywitał. Sposób udekorowania sali był nie tylko zdumiewający, ale również odzwierciedlał dokładność i staranność włożoną w każdy detal zgodnie z inspiracjami. Nasza Para Młoda chciała mieć tę chwilę tylko dla siebie, zanim jeszcze goście wejdą na salę, móc zachwycić się, napawać widokiem, zwolnić i spędzić te pięć minut razem w towarzystwie przepięknych dekoracji. Ich oczekiwania zostały zdecydowanie przekroczone, a moment spędzony razem, patrząc na ten magiczny widok, był niezapomniany.

Dobra zabawa i sesja po zmroku

Zabawa weselna w 100 jezior trwała w najlepsze, a kolorowe wstążki na suficie tworzyły piękne tło do zdjęć. Pierwszy taniec w chmurach, huczna zabawa i zdjęcia z gośćmi na parkiecie. Udało nam się także wyskoczyć na sesję po zmroku z szampanem. Weronika zafascynowana pomysłem – wyciśnijmy z tego dnia jak najwięcej! I tak też zrobiliśmy. Wyrwaliśmy Ich na 10 minut, białe okulary, błysk flasha, uśmiech, lejący się szampan, chwila tylko dla nich. A dla nas niezwykła przygoda. Kolejna wspaniała Para Młoda inspirująca nas na każdym kroku do działania! Tym bardziej, że przed nami jeszcze sesja ślubna w centrum Poznania, która była kolejną dawką niepowtarzalnych wspomnień i świetnej zabawy.