fbpx

STWÓRZMY WASZ WYJĄTKOWY FILM ŚLUBNY


Żadna historia naszych par nie jest taka sama. Do każdej z nich podchodzimy twórczo i indywidualnie. Jesteśmy po to, aby stworzyć film ślubny jak najlepiej opisujący ten niesamowity dzień.

parallax background

Uwieczniamy wszystkie krótkie chwile i towarzyszące im emocje, tak aby pozostały w Waszej pamięci na zawsze a przy tym stworzyły pewnego rodzaju dokument z Waszego życia.Od stabilizatorów obrazu po drony

sprzet-01

W realizacji Waszej pamiątki ślubnej posługujemy się profesjonalnym sprzętem. Jednym z nich jest stabilizator obrazu Ronin- 3-osiowy gimbal dający wręcz kinowy ruch i płynne ujęcia. W połączeniu z aparatami renomowanych marek (Canon,sony), ultralekka rama z włókna węglowego, wszechstronność oraz precyzja pozwala na nagrania w ruchu tworząc niezwykle dynamiczny film.

Do uzyskania niezwykłych ujęć z powietrza służy nam dron. Jest to quadrocopter DJI Phantom 4 wyposażony w zintegrowaną kamerę umożliwiającą nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K. Drony DJI z serii Phantom zdążyły już na dobre zapisać się w historii, jako jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu służących do filmowania i fotografowania obiektów z powietrza.

parallax background

Poznajcie nas

Kreatywność, indywidualizm i nietuzinkowość to wartości, jakimi powinien cechować się kamerzysta na Wasze wesele. Jesteśmy młodym, pełnym entuzjazmu i optymizmu zespołem,dla którego największą pasją jest uwiecznianie Waszej miłości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wypracowaliśmy styl utrwalania najważniejszych momentów Waszego życia. Dajemy Wam szansę spojrzenia na ten niezwykły dzień z innej perspektywy oraz możliwość wielokrotnego powrotu do tych pięknych, jedynych w swoim rodzaju chwil.


Działamy w Gorzowie Wlkp., Szczecinie, Zielonej Górze oraz w cały lubuskim


Szukasz kamerzysty poza Gorzowem Wielkopolskim? Naszą kompleksową usługę prowadzimy na terenie całej Polski.
 


Wasza historia naszymi oczami

Przedstawmy waszą historię najlepiej jak to możliwe. Z każdą z naszych par działamy twórczo i indywidualnie. Przekonajcie się.

Wybierzcie Interesujący Was Pakiet


KAMERZYSTA + FOTOGRAF


SPRAWDŹ

 

Sprawdźcie dostępność terminu