Trochę o nas

To my za tym wszystkim stoimy!

Jesteśmy pełni pozytywnej energii i kreatywności. Doskonale znamy siebie nawzajem i potrafimy ze sobą pracować, bo dla nas to czysta przyjemność, a każde wesele traktujemy jak niepowtarzalną przygodę! Doceniamy to, że powierzacie nam najważniejsze chwile Waszego życia, bo dobrze wiemy jak wiele planów, nerwów i wyrzeczeń kosztowały Was przygotowania do tego pięknego dnia. Chcielibyśmy uwiecznić cały rezultat Waszych nieprzespanych nocy, dni pełnych stresu i stworzyć dla Was pamiątkę na całe życie!

Poznajcie nas

To co dała nam miłość do siebie, to dostrzeganie najmniejszych szczegółów, skupianie się na nich i cieszenie się nimi. To właśnie ich poszukujemy w Waszej miłości, aby móc jak najlepiej opowiedzieć Waszą historię,. Każde dzieło tworzymy w natchnieniu poprzez drobne momenty, wzruszające gesty i słowa.

Para na dobre i na złe. Dwa żywioły – ogień i woda. Ona romantyczka, umysł ścisły – mózg większości operacji. On – kreatywna dusza, żądny wrażeń, stawiający sobie co raz to wyższe poprzeczki. Łączy ich miłość, do siebie, do Was, do tego co robią. Każde wesele traktują jak przygodę, jak kolejną stronę przepięknej opowieści.

„Patrz oczyma, fotografuj sercem.”

David duChemin

O nas

Ona

Trzymająca wszystkie terminy w ryzach. Poukładana, terminowa, dbająca o każdy szczegół wychodzący spod rąk naszego studio. Miłość do fotografii ślubnej zaczęła się od zamiłowania do najdrobniejszych detali, których nie zabraknie w Waszym pięknym dniu.

To właśnie te najmniejsze elementy Tworzą niezwykły klimat towarzyszący Waszej historii miłosnej. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki. Prywatnie miłośniczka kotów.

On

Zapalony filmowiec. Jego historię z filmami ślubnymi zapoczątkowała pasja do fotografii. Do teraz w wolnych chwilach lubi robić zdjęcia prywatne- podróżnicze. Jego zauroczenie do zdjęć przerwała miłość do utrwalania chwil w postaci audio-wizualnej.

To za pomocą filmów odzwierciedla siebie i Was- ludzi, dzięki którym może tworzyć w oparciu o piękne historie pisane miłością. Prywatnie pełen życia, optymizmu i uśmiechu.

Nasze Historie

Poznajcie nasze niezwykłe Pary Młode i ich piękne historie

Nasz Instagram

Sprawdźcie co u nas i bądźcie na bieżąco!