Fotograf i Kamerzysta na Wesele

Pozwólcie stworzyć nam Waszą historię Ślubną.

Naszą ofertę kierujemy do Wszystkich Par, które poszukują reportażu ślubnego dostarczającego przez długie lata wiele pozytywnych emocji, wzruszeń, uśmiechu, radości

Fotograf i Kamerzysta na Wesele

Zarówno zdjęcia ślubne, jak i film to wspaniała pamiątką z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego też tak ważny jest wybór fotografa i kamerzysty, który podoła zadaniu i utrwali Wasze uczucia, emocje i piękne chwile przepełnione miłością.

Nasze Pary Młode najczęściej wybierają pakiet fotograf i kamerzysta. I wcale się nie dziwimy! Doskonale umiemy ze sobą współpracować, a nasze głowy są pełne pomysłów i kreatywności. Wspólnie tworzymy Waszą historię, czerpiąc inspiracje od siebie nawzajem. Każdy ślub jest dla nas wyzwaniem, ale też przygodą, którą chcemy przeżywać wspólnie z Wami.

Nasze Historie

Niezwykłe historie Naszych Par w jednym miejscu

Fotograf i kamerzysta na wesele – film i zdjęcia ślubne

Fotografia i film ślubny to uwiecznione najważniejsze chwile, niezwykłe emocje i towarzyszące im piękno zapisane jako Wasza miłosna historia. Tworząc filmy i zdjęcia ślubne nie ma dla nas nic bardziej inspirującego niż Wasze uczucia do siebie.

Wasza Historia naszymi oczami

Jesteśmy kreatywni i przepełnieni pozytywną energią. Umiemy dzielić się radością i szczęściem z tymi, którzy właśnie wkraczają na wspólną drogę życia. Emocje oraz miłość zapisujemy na klatkach filmu i zdjęciach, będących początkiem Waszej historii – niezwykłej, wyjątkowej, niepowtarzalnej. Zdecydowanie to co robimy jest naszą pasją, bez której nie potrafimy funkcjonować!

Jesteśmy przykładem na to, że największą radość sprawia robienie tego, co się naprawdę kocha.
Dzięki temu nasze zdjęcia i film w efekcie końcowym stanowią dzieło stworzone z sercem i ogromnym zaangażowaniem.

Fotografia i film ślubny

Ogromnym ułatwieniem jest realizacja reportażu przez dwójkę pracujących ze sobą na co dzień ludzi, którzy bardzo dobrze się dogadują, znają swój tryb pracy i wszystko łączą w jedną spójną całość. Wszystko zaczyna się od organizacji – jedno spotkanie, jedna umowa, jeden zadatek. Nie musicie martwić się o harmonogram przygotowań, ponieważ na podstawie własnego doświadczenia staramy się ustalić odpowiednie godziny.

Przez to, że doskonale znamy nasz tryb pracy nie stanowi to dla nas żadnego problemu, a Wy macie o jeden obowiązek mniej. Podczas ślubu oraz zabawy weselnej stanowimy niezastąpiony duet fotografa i kamerzysty, który przez cały czas współpracuje ze sobą tworząc Waszą historię. Dzielimy się pomysłami, wspólnie wykorzystujemy swoją kreatywność, aby efekty naszej pracy były jak najlepsze i spójne. Wspólna praca jest dla nas przede wszystkim przyjemnością, uwielbiamy nawiązywać z Wami dobry kontakt.

To on gwarantuje przyjemną atmosferę w ten niezwykły dzień ślubu i przy tym daje świetny rezultat w postaci filmu ślubnego oraz zdjęć. Niezwykłym ułatwieniem przy wyborze fotografa i kamerzysty w pakiecie jest również organizacja sesji ślubnej – zarówno tej w dniu wesela, jak i sesji plenerowej, która ma się odbyć w inny dzień, niż dzień ślubu. Tu również wystarczy jeden kontakt, jeden termin i w efekcie jedna sesja, na której jesteśmy obydwoje.

Romantyczny i pełen energii

Film Ślubny Weroniki i Michała

Dlaczego warto wybrać pakiet?

Fotograf i kamerzysta z jednej firmy

Wybierając fotografa i kamerzystę na wesele w jednym pakiecie odbieracie gotowy materiał w jednym czasie, w pięknym personalizowanym pudełeczku, przez co możecie cieszyć się zarówno filmem, jak i zdjęciami w ten sam dzień, a to bardzo ważne ponieważ jedno i drugie wspaniale się uzupełnia tworząc spójną całość.

Podsumowując, zalet płynących z pakietu fotograf i kamerzysta jest naprawdę mnóstwo, na każdej płaszczyźnie organizacji Wesela, jak i samego dnia Ślubu, a później sesji plenerowej i odbioru gotowego dzieła. Przekonajcie się sami!

Jeśli marzycie o niebanalnych zdjęciach ślubnych, pięknym filmie i chcielibyście stworzyć coś niezwykłego

Poznajmy się!