fbpx

Fotograf i Kamerzysta na Wesele


Pozwólcie stworzyć nam Waszą historię Ślubną.


Naszą ofertę kierujemy do Wszystkich tych, którzy poszukują reportażu ślubnego dostarczającego przez długie lata wiele pozytywnych emocji takich jak wzruszeń, uśmiechu, radości.

Jesteśmy kreatywnym duetem, przepełnionym pozytywną energią, który umie dzielić się radością i cieszyć się szczęściem z tymi, którzy właśnie wkraczają na wspólną drogę życia. Emocje oraz miłość zapisujemy na klatkach filmu i zdjęciach, mogących być początkiem Waszej historii – niezwykłej, wyjątkowej, niepowtarzalnej. Pasję do tworzenia postanowiliśmy wykorzystać w naszej pracy. Jesteśmy przykładem na to, że decyzja o wykonywanym zawodzie oparta jest o własne zainteresowania, dzięki czemu świadczone przez nas usługi mają większą wartość, a efekt końcowy jest wytworem stworzonym z sercem i ogromnym zaangażowaniem.


Wiedząc jak stresująca jest organizacja tego typu uroczystości, chcielibyśmy zawężyć Wasze poszukiwania oferując opcje pakietu fotografa i kamerzysty.


Fotograf i Kamerzysta na Wasze Wesele

Fotograf i kamerzysta pracujący w duecie z jednej firmy to w głównej mierze wygoda dla was, począwszy od umowy, po wspólny plener. Ogromnym ułatwieniem jest realizacja reportażu przez dwójkę pracujących ze sobą na co dzień ludzi, którzy bardzo dobrze się dogadują, znają swój tryb pracy i wszystko łączą w jedną spójną całość.


Poznajcie nasze historie


S-4

Magdalena & Tomasz


S-1

Kamila & Michał


S-2

Aleksandra & Jerzy


S-3

Anna & Mateusz


S-5

Pamela & Wojciech
Pamela & Wojtek
Pamela & Wojtek
Magdalena & Tomasz
Magdalena & Tomasz
Kamila & MichałKamila & Michał
Anna & MateuszAnna & Mateusz
Ewelina & Tomek

Ewa & TomaszEwelina & TomekEwa & Tomasz 

Fotograf i Kamerzysta z jednego studio

 
 

Fotograf i kamerzysta pracujący w duecie z jednej firmy to w głównej mierze wygoda dla was, począwszy od umowy, po wspólny plener.
Ogromnym ułatwieniem jest realizacja reportażu przez dwójkę pracujących ze sobą na co dzień ludzi, którzy bardzo dobrze się dogadują, znają swój tryb pracy i wszystko łączą w jedną spójną całość.Wszystko zaczyna się od organizacji i to na niej się skupiamy tworząc Wasz reportaż ślubny. Przede wszystkim staramy się nawiązać z Wami dobry kontakt, to on gwarantuje przyjemną atmosferę w ten niezwykły dzień a przy tym świetny rezultat naszej pracy.
 

Zyskajcie w pakiecie Kamerzysty i FotografaZ chęcią doradzimy. Zapraszamy do kontaktu: +48 882 117 043
lub kontakt@tomastudio.pl


 

Sprawdźcie dostępność terminu