Fotograf i kamerzysta na wesele

Fotografia i film ślubny pełen emocji i elegancji

Pozwólcie stworzyć nam Waszą historię Ślubną.

Naszą ofertę kierujemy do Wszystkich Par, które poszukują reportażu ślubnego dostarczającego przez długie lata wiele pozytywnych emocji, wzruszeń, uśmiechu, radości

Fotograf i Kamerzysta na Wesele

Zarówno zdjęcia ślubne, jak i film to wspaniała pamiątką z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego też tak ważny jest wybór fotografa i kamerzysty, który podoła zadaniu i utrwali Wasze uczucia, emocje i piękne chwile przepełnione miłością.

Nasze Pary Młode najczęściej wybierają pakiet fotograf i kamerzysta. I wcale się nie dziwimy! Doskonale umiemy ze sobą współpracować, a nasze głowy są pełne pomysłów i kreatywności. Wspólnie tworzymy Waszą historię, czerpiąc inspiracje od siebie nawzajem. Każdy ślub jest dla nas wyzwaniem, ale też przygodą, którą chcemy przeżywać wspólnie z Wami.

Nasze Historie

Niezwykłe historie Naszych Par w jednym miejscu

WERONIKA & NORBERT

WYSTRZAŁOWE WESELE

SPRAWDŹ

KAROLINA & KAROL

WESELE W PAŁACU RAJKOWO

SPRAWDŹ

WESELE W STYLU BOHO

PLENEROWY ŚLUB KOŚCIELNY

SPRAWDŹ

Fotograf i kamerzysta na wesele – film i zdjęcia ślubne

Fotografia i film ślubny to uwiecznione najważniejsze chwile, niezwykłe emocje i towarzyszące im piękno zapisane jako Wasza miłosna historia. Tworząc filmy i zdjęcia ślubne nie ma dla nas nic bardziej inspirującego niż Wasze uczucia do siebie.

Wasza Historia naszymi oczami

Jesteśmy kreatywni i przepełnieni pozytywną energią. Umiemy dzielić się radością i szczęściem z tymi, którzy właśnie wkraczają na wspólną drogę życia. Emocje oraz miłość zapisujemy na klatkach filmu i zdjęciach, będących początkiem Waszej historii – niezwykłej, wyjątkowej, niepowtarzalnej. Zdecydowanie to co robimy jest naszą pasją, bez której nie potrafimy funkcjonować!

Jesteśmy przykładem na to, że największą radość sprawia robienie tego, co się naprawdę kocha.
Dzięki temu nasze zdjęcia i film w efekcie końcowym stanowią dzieło stworzone z sercem i ogromnym zaangażowaniem.

Jesteśmy Kamerzystą i Fotografem ślubny ze Szczecina. Poznajcie nas!

Fotografia i film ślubny

Ogromnym ułatwieniem jest realizacja reportażu przez dwójkę pracujących ze sobą na co dzień ludzi, którzy bardzo dobrze się dogadują, znają swój tryb pracy i wszystko łączą w jedną spójną całość. Wszystko zaczyna się od organizacji – jedno spotkanie, jedna umowa, jeden zadatek. Nie musicie martwić się o harmonogram przygotowań, ponieważ na podstawie własnego doświadczenia staramy się ustalić odpowiednie godziny.

Przez to, że doskonale znamy nasz tryb pracy nie stanowi to dla nas żadnego problemu, a Wy macie o jeden obowiązek mniej. Podczas ślubu oraz zabawy weselnej stanowimy niezastąpiony duet fotografa i kamerzysty, który przez cały czas współpracuje ze sobą tworząc Waszą historię. Dzielimy się pomysłami, wspólnie wykorzystujemy swoją kreatywność, aby efekty naszej pracy były jak najlepsze i spójne. Wspólna praca jest dla nas przede wszystkim przyjemnością, uwielbiamy nawiązywać z Wami dobry kontakt.

To on gwarantuje przyjemną atmosferę w ten niezwykły dzień ślubu i przy tym daje świetny rezultat w postaci filmu ślubnego oraz zdjęć. Niezwykłym ułatwieniem przy wyborze fotografa i kamerzysty w pakiecie jest również organizacja sesji ślubnej – zarówno tej w dniu wesela, jak i sesji plenerowej, która ma się odbyć w inny dzień, niż dzień ślubu. Tu również wystarczy jeden kontakt, jeden termin i w efekcie jedna sesja, na której jesteśmy obydwoje.

Miłe słowa!

„Bardzo polecam. Profesjonalnie a jednoczenie na luzie. Fotografowie prawie niezauważalni podczas uroczystości a efekty piękne. Nikt nie czuł się skrępowany przed aparatem , wręcz przeciwnie.

Goście również komplementowali ich prace. Zdecydowanie godni polecenia!! dziękujemy bardzo za piękne wspomnienia <3”

Karolina & Karol

OPINIE OD NASZYCH PAR

Paulina & Sebastian

„Ci ludzie są naprawdę niesamowici w tym co robią! Jesteśmy bardzo zadowoleni <3 zdjęcia obrobione idealnie, wybrali najfajniejsze kadry, spełnili nasze oczekiwania, wprowadzili naprawdę cudowną atmosferę i wyciągnęli z tego dnia jeszcze więcej niż oczekiwaliśmy.
Nie zawiedliśmy się i szczerze będziemy polecać każdemu : )
A kontakt ? O każdej porze dni i nocy są pod telefonem!”

ANIA & DAREK

„Niezwykle piekne zdjecia! Naprawde przechodza wszelkie oczekiwania w kwestii fotografii slubno-weselnej, wychodza tak czarujaco, niektore jakby wyrwane sceny z filmu! Potrafią zrobić nawet z najbardziej opornej osoby modela, umiejętnie bawia sie swiatlem, komponują takie male dziela sztuki! Wszystko idealnie wykadrowane, doskonale uchwycone momenty, godni polecenia na każdego rodzaju sesje, bo do każdej sugestii są w stanie zaproponować niebanalne rozwiązania i wesprzeć wizję, przy tym wspaniali, przemili ludzie, z zaraźliwym uśmiechem i pogoda ducha!”

martyna & Adrian

„Zdjęcia są boskie! Przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, wiedzieliśmy ze będą super, bo po sesji z Wami mieliśmy super pozytywne odczucia, ale te zdjęcia to sztos! I faktycznie ciężko wybrać najlepsze, bo każde nam sie podoba! nie jesteśmy w stanie wybrać kilku ulubionych, dlatego ze wszystkie są przeboskie i nie da się wybrać : ) i tak dużo nam ich przesłaliście <3 Jesteśmy zakochani w tych zdjęciach : ) Bardzo bardzo dziękujemy, jesteśmy zachwyceni! : )”

instagram

Jeśli marzycie o niebanalnych zdjęciach ślubnych, pięknym filmie i chcielibyście stworzyć coś niezwykłego

Poznajmy się!