Jesienna sesja w stadninie koni

Jesień – idealna pora na klimatyczną sesję ślubną

Z Pamelą i Michałem bawiliśmy się świetnie na ich październikowym Weselu w Barlinku! Kilka kadrów z tego dnia możecie zobaczyć w zakładce ,,Let’s party!’’

Ostatni weekend października, cudowna pogoda pełna promieni słońca i niepowtarzalny jesienny klimat, który tworzą wszechobecne kolorowe liście.

Jesień to bardzo malownicza pora roku, idealna na klimatyczne sesje ślubne.

Stadnina koni jako miejsce na sesję plenerową

Na sesję ślubną Pameli i Michała wybraliśmy zaprzyjaźnioną dla naszej Pary Młodej, stadninę koni, która znajdowała się w samym środku lasu. Konie zachwycały swoim pięknem, dostojnością i szlachetnością, a przy okazji okazały się świetnymi kompanami na sesji : ) Drzewa pokryte liśćmi w pięknych jesiennych kolorach tworzyły barwne tło.

Kawałek dalej była przepiękna polana, na której udało nam się zrobić romantyczne ujęcia przy zachodzie słońca, który pozytywnie nas zaskoczył swoją obecnością i nie było innej opcji, niż ta, aby wypełnić nim sesję ślubną.

Sesja ślubna z końmi to było niezwykłe doświadczenie obcowania z naturą. Spokój tych zwierząt i ich naturalne piękno zachwycało na każdym kroku, a nam udało się stworzyć pamiątkę na całe życie dla Pameli i Michała.