Wesele w Rezydencji nad Jeziorem Pestkownica

Wesele Weroniki i Darka w środku lasu, w Rezydencji nad Jeziorem Pestkownica!

Piękny sierpniowy dzień rozpoczęliśmy od przygotowań Darka w Rezydencji nad Jeziorem Pestkownica. Darek wybrał dodatki w niezwykle eleganckim kolorze złota i błękitu, które idealnie pasowały do jasnego garnituru. Pomagał mu świadek, który oczywiście spisał się na medal! Panowie bardzo szybko uporali się z zadaniem i mogliśmy ruszyć do Weroniki.

Gdy dotarliśmy do Weroniki od razu w oczy rzuciła nam się ceglana ściana z pięknymi, drewnianymi drzwiami i już wtedy widzieliśmy oczami wyobraźni przygotowania w tym miejscu. Nie mogło być inaczej! Naszej Pannie Młodej również spodobał się ten pomysł i zaczęliśmy działać. Na początku zrobiliśmy kilka ujęć w szlafroku. Po pomysły na przygotowania Panny Młodej zapraszamy do naszego bloga ,,Idealne przygotowania Panny Młodej’’, w którym dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i dajemy kilka, naszym zdaniem cennych, rad, jak można urozmaicić ten moment!

Weronice towarzyszyła siostra, która zadbała o idealne ułożenie sukni i wszystkich dodatków Panny Młodej. Weronika wybrała piękną suknię ślubną z długim trenem, który zrobił niesamowite wrażenie na gościach, ale i na samym Darku, który po zobaczeniu Weroniki wręcz zaniemówił z wrażenia! Uwielbiamy takie chwile i cieszymy się niezmiernie, że możemy je dla Was uwieczniać! : )

Caddym do ślubu!

Do ślubu Para Młoda udała się białym oldschoolowym Volkswagenem Caddy pick-up, który jest własnością Pana Młodego. Samochód idealnie wpisał się w klimat tego dnia! Ozdobiony w ślubne dodatki – balony, napisy i zaopatrzony w skrzynki z wysokoprocentowym trunkiem, które zdecydowanie przydadzą się na weselu, wyruszył w drogę!

Ślub w pięknym Kościele

Ślub odbył się w przepięknym kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia Matki Bożej i św. Michała we Wieleniu. Wnętrze świątyni niewątpliwie budzi zachwyt. Do ołtarza Państwo Młodzi postanowili pójść wspólnie, a przed nimi chłopiec niosący obrączki i dziewczynki sypiące kwiaty. Ceremonia była bardzo wzruszająca, a gdy Zakochani złożyli sobie przysięgi małżeńskie to emocje nieco opadły i wszyscy udaliśmy się na wesele.

Wesele w malowniczym miejscu w środku lasu, nad jeziorem Pestkownica

Wesele odbyło się w tym samym miejscu, co wcześniej przygotowania Darka – w  Rezydencji nad Jeziorem Petkownica. To magiczne miejsce położone jest w malowniczej okolicy, otoczonej lasami, tuż nad Jeziorem. Sala była przepięknie udekorowana i wzbudziła zachwyt zarówno Naszej Pary Młodej, jak i gości. Stoły zdobiły dekoracje kwiatowe stworzone z białych kwiatów ustawionych na złotych stojakach, a także podwieszone kompozycje, które znajdowały się ponad głowami gości, a z daleka robiły wielkie wrażenie! Funkcję ścianki za Parą Młodą pełnił łuk udekorowany balonami oraz koło z imionami. Po złożeniu życzeń przyszedł czas na pierwszy taniec Weroniki i Darka, a tuż po nim goście udali się w wir tańca! I tak do rana!

Sesja plenerowa w nietuzinkowym klimacie!  

Weronika i Darek wybrali najwyższy pakiet fotograf i kamerzysta, pakiet Platinum, dzięki czemu mogliśmy umówić się z nimi na sesję w innym dniu niż dzień Uroczystości. I padło na przepiękny sierpniowy wieczór, klimatyczną polanę, a na dodatek mieliśmy szczęście, i trafiliśmy na zachód słońca! Nasza Para Młoda w pełni nam zaufała. Darek wyszedł z inicjatywą żeby uwiecznić też auto, które to w końcu wiozło ich do ślubu! Jasne, świetny pomysł! Dzięki temu udało nam się stworzyć nietuzinkową sesję zarówno w romantycznym klimacie na polanie o zachodzie słońca, jak i dodać sesji trochę pazura wykorzystując oldschoolowy samochód Darka i tworząc ujęcia, które zdecydowanie uatrakcyjniły teledysk ślubny. W rezultacie powstała piękna pamiątka, która już całe życie będzie towarzyszyła naszej Parze Młodej, do której będą mogli wracać w każdym momencie swojego życia, i dzięki której, będą mogli sobie przypomnieć jak było wtedy wspaniale!