W sam las! Piękne wesele w Barnówku

Przepełnione emocjami Wesele Eweliny i Wojtka w Barnówku „W sam Las”

Ewelina i Wojciech swoje wymarzone wesele zorganizowani w Sali W sam Las w Barnówku i tu również Pan Młody przygotowywał się do Ślubu z nieocenioną pomocą Świadka.

Ostatni dzień lipca, piękne słońce, ciepłe powietrze i niesamowity klimat stworzony przez otaczające lasy i jeziora. W okolicy sali można znaleźć wiele pięknych miejsc oraz naturalnych, drewnianych rekwizytów, które przy użyciu wyobraźni można było pięknie skomponować z detalami Pana Młodego. Tak jak pisaliśmy w blogu ,,Przygotowania Pana Młodego’’ natura ma do zaoferowania bardzo wiele i jeśli tylko pojawia się taka możliwość, nasze serca kochające uwiecznianie detali cieszą się przeogromnie!

Przygotowania Panny Młodej

U Panny Młodej również udało nam się znaleźć gałązkę drzewa do zawieszenia sukni ślubnej oraz kilka kamyków do ustawienia perfum i minimalistycznej, złotej biżuterii.

Przygotowania Eweliny miały odbywać się wewnątrz domu, aparaty ustawione, można zaczynać, ale… nasze oczy dostrzegły kawałek bluszczu za domem. Szybka decyzja – zmieniamy miejsce, będzie pięknie. I tak też było – najlepsza zmiana. Same przygotowania były pełne uśmiechu Eweliny i jej świadkowej, ale łez wzruszenia również nie zabrakło. I to zupełnie zrozumiałe, skoro nawet nam często zza obiektywu szkli się oko. Pierwsze widzenie Eweliny i Wojtka to była czysta radość i euforia. Oni razem – to taka energia – poczuliśmy te prawdziwe emocje, to szczęście, które od nich płynęło.

I zaufanie, jakim nas obdarzyli. W pełni pozwolili nam tworzyć ich historię, wykorzystywać nasze pomysły i zdali się na nasze twórcze umysły.

Ślub w pięknym kościele w Dębnie

Ceremonia zaślubin miała miejsce w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dębnie. To była uroczystość przepełniona wszystkimi najpiękniejszymi emocjami! I nie ma co się dziwić – wyczekiwana chwila, od teraz są Mężem i Żoną! J Z uwagi na słoneczną pogodę życzenia od gości odbywały się pod kościołem, po czym wszyscy udali się do Sali Weselnej. 

Sala ,,W sam Las’’ była przepięknie udekorowana – nietuzinkowe dekoracje kwiatowe w wiosennych, pastelowych kolorach, a do tego złote dodatki. Zdecydowanie robiły wrażenie. Na zewnątrz również powstał kącik relaksacyjny dla Gości weselnych, co było bardzo dobrym pomysłem na krótki odpoczynek pomiędzy blokami muzycznymi!

Sesja plenerowa w dniu wesela

Ewelina i Wojtek wybrali pakiet fotograf i kamerzysta GOLD, w którym sesja ślubna odbywa się w dniu Wesela. I poniżej macie okazję zobaczyć jak wyglądała sesja, która trwała niespełna pół godziny pomiędzy jednym, a drugim blokiem muzycznym. Goście zajęci zabawą nawet się nie zorientowali, że Młoda Para na chwilę zniknęła : ) A rezultat tej ,,przerwy’’ oceńcie sami! W pełni wykorzystaliśmy potencjał otoczenia, w jakim znajduje się sala. Zaczęliśmy od ściany z bluszczu, która nawiązuje do Przygotowań Eweliny, tylko, że teraz już są razem, jako małżeństwo. I tak właśnie tworzy się historia! Ich piękna historia miłosna.

Zdjęcia ślubne o zachodzie słońca

W międzyczasie trafiliśmy na przepiękny zachód słońca, a tuż za płotem była niewielka polana. Kilka szybkich pomysłów w naszych głowach i dosłownie kilka minut na wykorzystanie i uwiecznienie tego momentu. Ale udało się, oni szczęśliwi wpatrzeni w siebie, my zachwyceni, że możemy dla nich tworzyć pamiątkę na całe życie. I, że ta chwila tak ulotna zostanie utrwalona i będą mogli do niej wracać, za rok, za 5 lat, na 50 rocznicę ślubu.

Wszystko zrobione, wracamy do zabawy! Zabawa to było istne szaleństwo. Goście bawili się wspaniale, a Para Młoda praktycznie nie schodziła z parkietu. Po zmroku przyszedł czas na zimne ognie, które są doskonałym wyborem i zdecydowanie uatrakcyjniają reportaż ślubny. Chwila do oczepin, nagle wybiła 1:00 więc żegnamy się z nimi. I tworzymy… – reportaż ślubny. Efekty w postaci historii miłosnej Eweliny i Wojtka przedstawiamy poniżej, a Was zapraszamy do oglądania!