Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Ślub lada dzień – Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca

Odliczając dni do ślubu spotkaliśmy się z Kornelią i Sebastianem pewnego lipcowego, ciepłego wieczoru na sesji narzeczeńskiej z niezwykłym zachodem słońca. I tu tak naprawdę rozpoczęliśmy naszą wspólną przygodę fotograficzną, która okazała się pełna wspaniałych emocji i wspomnień, z czego jesteśmy przeogromnie szczęśliwi.
Na sesji narzeczeńskiej spędziliśmy ze sobą może ze dwie godziny, ale prawdę mówiąc w dniu ślubu czuliśmy jakbyśmy znali się kilka lat.
Tego dnia towarzyszył nam naprawdę przepiękny zachód słońca. I taki właśnie był zamysł sesji – na łonie natury, naturalnie, zwiewnie, w ciepłych barwach, dodatkach w stylu boho.

Co warto było zabrać na sesję narzeczeńską?

I drugie pytanie – w jaki sposób można urozmaicić kadry? Bo to, że Wy gracie pierwsze skrzypce to fakt, ale poza tym staramy się wprowadzić romantyczny nastrój i podpowiadamy – kocyk, najlepiej jasne barwy, frędzelki – coś co się wpasuje w klimat łąki, pierścionek zaręczynowy, zaproszenie na Wasz Ślub, kapelusz. O wszelkie wstążki w rozmaitych kolorach, pudełka na pierścionek czy serduszkowe okulary nie musicie się martwić, bo to zabieramy my i również te elementy będą towarzyszyć na przygotowaniach Panny Młodej, by stworzyć przyjemną scenerię romantycznych kadrów. Bo oczywiście poza odrobiną szaleństwa zawsze staramy się stworzyć też kilka właśnie takich. Co do szaleństwa – kolejny check na liście – szampan! Bo przecież jest co świętować! Już za moment Ślub, a kadry przy zachodzie słońca z szampanem to naprawdę idealne połączenie.

Ostatnie takie dni uwiecznione na sesji narzeczeńskiej o zachodzie słońca

Co zatem daje sesja narzeczeńska? Po pierwsze swobodę, możliwość zapoznania się z obiektywem. Jeśli nie mieliście wcześniej żadnego doświadczenia z pozowaniem, z fotografią – to jest dla Was idealna opcja, aby w dniu ślubu mieć już totalny luz w tej kwestii, w szczególności podczas przygotowań Pana Młodego do ślubu : )

Co więcej – dzięki zdjęciom z sesji narzeczeńskiej możecie zobaczyć siebie w różnym wydaniu i zyskujecie większą swobodę pozowania na sesji ślubnej.
Poza tym, że zapoznacie się już z zarówno z obiektywem, jak i z nami, to przede wszystkim sesja narzeczeńska to naprawdę super zabawa, a jej efekty to wspaniała pamiątka – na Wasz użytek, ale także jako prezent dla Rodziców/Dziadków/Bliskich, podziękowania dla Gości czy zdjęcie na tablicę powitalną na Ślub.