Sesja narzeczeńska na polanie

Sesja narzeczeńska o zachodzie słońca!

Pewnego sierpniowego wieczoru, na około miesiąc przed datą ślubu, udaliśmy się z Karoliną i Damianem na sesję narzeczeńską. Karolina zdecydowała się na zwiewną sukienkę i kapelusz, który powiewając na wietrze dodawał jej uroku, a całej sesji – charakteru. Pogoda tego dnia była wręcz wymarzona, ciepły wieczór z przepięknym zachodem słońca, który wyłaniając się zza drzew tworzył przepiękne tło i cudowny ciepły klimat. Marzenie o Ślubie naszej przyszłej Pary Młodej już niedługo stanie się rzeczywistością. Przez sposób, w jaki na siebie patrzeli już nie możemy doczekać się tego dnia! Mamy wrażenie, że ta sesja była dla Nich chwilą wytchnienia, a z każdą kolejną cieszyli się sobą nawzajem jeszcze bardziej. I to jest naprawdę wspaniałe, kiedy dwie osoby czerpią radość z własnej obecności.

Dlaczego sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska to naprawdę doskonała opcja jeszcze przed Ślubem, aby zaznajomić się z byciem przed obiektywem. Dzięki temu w dniu Ślubu jest zdecydowanie łatwiej Parom Młodym i czują się o wiele swobodniej. Na sesjach zawsze wprowadzamy miłą i radosną atmosferę i stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę! : ) Ponadto to piękna pamiątka, dzięki której możecie sobie przypomnieć beztroskie czasy narzeczeństwa, kiedy to na serdecznym palcu gościł jedynie pierścionek zaręczynowy. Takie zdjęcia można również wykorzystać w dniu Ślubu, np. jako elementy dekoracyjne przed Salą lub na Sali weselnej. Zdjęcia można wydrukować również w dużym formacie lub użyć w formie elektronicznej np. do prezentacji multimedialnej.

Sesja narzeczeńska z podziękowaniami dla Rodziców

Bardzo często nasze Pary Młode decydują się połączyć sesję narzeczeńską z nagraniem podziękowań dla Rodziców w formie krótkiego klipu. To niesamowity prezent i pamiątka na całe życie dla Waszych Rodziców – na pewno będą zaskoczeni Waszą kreatywnością i taką formą prezentu, do którego w każdym momencie będą mogli powrócić. Emocje będą sięgały zenitu – to gwarantowane! Zazwyczaj klipy z podziękowań dla Rodziców są wzruszające, ale nierzadko nie brak im szaleństwa ze strony Par Młodych! To od Was zależy, na jaką formę się zdecydujecie, a my pomożemy Wam to zrealizować, aby wypadło jak najlepiej : ) Tutaj również oswoicie się już z nagrywaniem i zobaczycie krótki filmik ze swoim udziałem, co doda Wam pewności siebie w dniu Ślubu : )