Kormoran Sulęcin – Huczne wesele i piękny ślub

Wesele w Kormoran Sulęcin – deszcz w dniu ślubu 

Jeśli chodzi o tę historię ślubną to zdecydowanie jest co wspominać!
Co to był za dzień… mnóstwo wzruszeń, uśmiechu, szaleństwa. Ale zaczynając od początku: to był lipiec, a w zasadzie jego końcówka, gdzie pogoda potrafiła zmieniać się z godziny na godzinę. Ciężko było przewidzieć, czy od rana będzie świeciło słońce, czy nagle spadnie deszcz. Prawdę mówiąc tego dnia za wiele słońca nie uraczyliśmy, ale na szczęście deszcz padał sporadycznie i naprawdę w niczym nam nie przeszkodził, bo nawet w takich momentach Karinie i Mateuszowi uśmiech nie schodził z twarzy. Połową sukcesu było zatem ich podejście, a w tej kwestii nie brakowało optymizmu i radości!

Przygotowania ślubne

W przygotowaniach Mateuszowi towarzyszył brat Kariny i (przez chwilę) Jego uroczy kot. Zdecydowaliśmy się wykorzystać uroki ogrodu, a w szczególności ścianę pokrytą bluszczem. Jak już wspominaliśmy w poradniku Jak zorganizować przygotowania Pana Młodego, gdy tylko nadarzy się okazja na przeniesienie przygotowań w klimatyczne miejsce na zewnątrz – podejmujemy taką decyzję.
Gdybyśmy mieli krótko opisać Karinę to zdecydowanie byśmy powiedzieli dwa słowa: energia i uśmiech. I takie też były Jej przygotowania. Karina była chętna na dosłownie każdy pomysł, który nam wpadł do głowy, a przy tym miała w sobie tyle luzu i radości, że aż ciężko to opisać. W niektórych momentach niezastąpioną pomocą była Jej Mama. Padła również bardzo spontaniczna decyzja na dosłownie godzinę przed Ślubem o ,,małych przeróbkach krawieckich” przepięknej sukni Kariny, co będziecie mogli zobaczyć na zdjęciach w reportażu- w końcu do odważnych świat należy!

Wesele w stylu glamour – Hotel Kormoran w Sulęcinie

Całe przygotowania Kariny były w stylu glamour, piękna suknia, srebrne błyszczące dodatki, takie jak biżuteria, buty, a nawet kieliszki i elegancka papeteria w kolorach pudrowego różu i złota.
W Kościele również nie zabrakło efektownych dekoracji kwiatowych i eleganckich krzeseł dla Państwa Młodych i Świadków. Cała ceremonia ślubna była naprawdę piękna i wzruszająca. 
Karina i Mateusz na miejsce swojego wymarzonego wesela wybrali Hotel Kormoran w Sulęcinie. To urocze miejsce położone tuż nad rzeką idealnie wpisało się w klimat wesela w stylu glamour. Ogromne wrażenie robiły kryształowe żyrandole, elementy dekoracyjne w złotej i czarnej kolorystyce oraz efektowne schody.
Nie sposób nie wspomnieć o przepięknym torcie podanym w taki sposób, że wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem.
Zabawę weselną poprowadzili Awiński Show. Karina z Mateuszem wraz z Gośćmi bawili się wspaniale!

Sesja z druhnami o zachodzie słońca

Jak już wspominaliśmy, z pogodą tego dnia bywało różnie, ale nie można zaprzeczyć, że zachód słońca był naprawdę magiczny. Zaproponowaliśmy więc Karinie, aby stworzyć mini sesję z druhnami i szampanem. To była świetna decyzja i świetna zabawa!