Kamila & Michał

Piękny ślub i sesja w centrum miasta!

Kamila i Michał organizując dzień swojego ślubu zadbali o każdy szczegół!

W przygotowaniach do ślubu Michałowi pomagał Świadek. Panowie spisali się oczywiście wzorowo i w ekspresowym tempie udało nam się uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty.

Na przygotowaniach Kamili towarzyszyła jej przyjaciółka, która wspaniale odnalazła się w roli świadkowej. Na początku zrobiliśmy kilka ujęć w szlafrokach ,,Panna Młoda’’ i ,,Świadkowa’’, które są urozmaiceniem podczas przygotowań i w bardzo fajny sposób dopełniają reportaż ślubny.

Ślub w przepięknym kościele w Goleniowie

Pierwsze widzenie Pary Młodej to była niewątpliwie wzruszająca chwila, po której udaliśmy się do przepięknego kościoła św. Katarzyny w Goleniowie. Zbudowana z bordowej cegły świątynia wspaniale prezentuje się na fotografiach ślubnych. Ceremonia zaślubin była bardzo podniosła. Ślubu udzielał Kardynał Konrad Krajewski, co było dla nas zarówno wielkim zaskoczeniem, jak i zaszczytem móc relacjonować taką ceremonię.

Hej wesele!

Wesele odbyło się w Sali JF Duet w Goleniowie i rozpoczęło się krótkim przemówieniem rodziców Pary Młodej, a następnie Kamila i Michał zaprezentowali swój niesamowity Pierwszy Taniec.

Atrakcją wieczoru był występ taneczny Brata Kamili. Przez całe wesele goście bawili się świetnie i chętnie brali udział w zabawach weselnych, których nie brakowało na weselu Kamili i Michała. Po zmroku atrakcją były zimne ognie zorganizowane pod Salą weselną.

Sesja ślubna w Centrum Szczecina

Sesja ślubna Naszej Pary Młodej odbyła się w centrum Szczecina, a jej główną tematyką był styl miejski. Byliśmy przeszczęśliwi, że Nasza Para Młoda wykazała się taką odwagą i mogliśmy dla nich zrobić nietuzinkową, szaloną pamiątkę. Udaliśmy się w kilka miejsc w Centrum miasta i pomimo dosyć wietrznej pogody udało nam się wykorzystać piękno architektury Szczecina, a Kamila i Michał spisali się na medal! Niestraszne im pozowanie wśród tłumu ludzi. To było istne szaleństwo i doświadczenie zupełnie inne niż sesje plenerowe na łonie natury. Jedno jest pewne, każde miejsce na sesję ślubną jest wyjątkowe i staramy się wyciągnąć z niego jak najwięcej. W przypadku Kamili i Michała zdecydowanie nam się udało!