Dlaczego warto wybrać kamerzystę na wesele?

Film ślubny to pamiątka na całe życie!

Film ślubny to niepowtarzalna pamiątka, dzięki której w każdym momencie swojego życia będziecie mogli wrócić do emocji, jakie Wam towarzyszyły w tym jedynym dniu. To wspaniałe dopełnienie zdjęć ślubnych, tym bardziej jeśli wybierzecie pakiet fotografa i kamerzysty na wesele z jednej firmy. Film główny, czyli film trwający od 20 do 60 minut, w zależności od pakietu, na jaki się zdecydujecie, zawiera wszystkie najważniejsze momenty z tego wyjątkowego dnia, począwszy od przygotowań po oczepiny. Natomiast teledysk ślubny, to kilkuminutowy filmik przedstawiający skrót z Waszego dnia Ślubu, wybrane przez nas wyjątkowe momenty podłożone pod muzykę. Tutaj puszczamy wodze fantazji tak, aby każdy z Was otrzymał unikatowy i wyjątkowy film, który będziecie wielokrotnie zapętlać, a uwierzcie – wiele naszych par ślubnych pisze nam po odbiorze, że teledysk obejrzeli już ,,milion razy’’. I wcale się nie dziwimy! – ta krótka forma przedstawienia dnia Ślubu jest idealna, aby w krótkim czasie przywołać wspomnienia, uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia.

Zdjęcia ślubne, a film – czy jest jakaś różnica?

Zdjęcia to zatrzymana chwila, emocja, na której można się skupić, to wybrane kadry, piękne detale. Film to płynąca opowieść, która idealnie dopełni fotografie ślubne. To dźwięki, Wasz często łamiący się głos podczas przysięgi, który możecie usłyszeć raz jeszcze i pomyśleć ,,czy to nie była najwspanialsza chwila mojego życia?’’. To emocje Wasze i Waszych bliskich, to muzyka, przy której bawiliście się Wy i Wasi goście. To Wasza reakcja podczas pierwszego widzenia, kiedy to Pan Młody często po raz pierwszy widzi swoją przyszłą Żonę w sukni ślubnej. Tego nie da się niczym zastąpić. To co dzieje się w dniu Ślubu, dzieje się tylko raz, te emocje, które Wam towarzyszą już nigdy się nie powtórzą, a bynajmniej nie w takich okolicznościach, to wzruszenie – to unikatowy moment warty utrwalenia w postaci klatek  filmowych.

Jak wygląda dzień ślubu oraz sesja plenerowa okiem kamerzysty ślubnego?

Nasza filmowa przygoda najczęściej zaczyna się od przygotowań, gdzie tworzymy ujęcia głównie do teledysku, ale również będą one zawarte w filmie głównym jako wstęp do Waszej wspaniałej historii. Takim sposobem towarzyszymy Wam przez cały dzień, zazwyczaj aż do oczepin. Poza reportażem filmowym z dnia ślubu bardzo często dopełnieniem Waszej miłosnej historii są ujęcia plenerowe. Mamy możliwość wykonania ich w dniu Ślubu, kiedy to emocje sięgają jeszcze zenitu, są świeże, unikatowe, bo przecież to wszystko, co najważniejsze działo się dosłownie przed chwilą. Jeśli wybierzecie pakiet fotograf i kamerzysta to mamy również możliwość wykonania ujęć wraz z sesją plenerową w inny dzień niż dzień uroczystości ślubnej. I to jest również znakomita opcja! Możemy wykorzystać uroki lasów, jezior, a także stworzyć niesamowitą pamiątkę w postaci ujęć nad morzem czy w górach. Czy wizja ciepłego piasku i zachodu słońca, które to miałyby urozmaicić Wasz teledysk ślubny nie brzmi idealnie? Oczywiście wybór miejsca sesji to kwestia indywidualna, w której zawsze staramy się pomóc i doradzić, ale jedno jest pewne – każde miejsce w plenerze, każde zetknięcie z naturą to świetna przygoda i wspaniały rezultat końcowy, który dopełni Waszą historię miłosną w postaci teledysku, a dla Was będzie świetnym przeżyciem!

Kamerzysta na wesele –czy warto?

Jak sami widzicie wybór kamerzysty na weselę to jedna z najlepszych decyzji jakie można podjąć przy planowaniu Wesela podparta wieloma argumentami. Film ślubny doskonale uwieczni trud Waszych często kilkuletnich przygotowań, wszelkie detale, a przede wszystkim Wasze emocje i Waszych bliskich, którzy w tym wyjątkowym dniu postanowili towarzyszyć Wam świętując i ciesząc się Waszym szczęściem. Ponadto zdobyte doświadczenie oraz relacja, jaką staramy się budować z Parami Młodymi wprowadza swobodę, którą czują również Wasi goście weselni. Teledysk stanowi pamiątkę, do której bardzo często wracają małżonkowie. Wybór kamerzysty to decyzja, która świadomie podjęta sprawia, że często słyszymy, że ,,była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy’’ J I wówczas jest nam niezmiernie miło, bo robimy to co kochamy i kochamy to, że mamy realny wpływ na Wasze wspomnienia, tworząc pamiątkę na całe życie.