Aleksandra & Jerzy

Wesele tuż nad Jeziorem Miedwie

Aleksandra i Jerzy swoje wesele zorganizowali w uroczym miejscu pod Szczecinem – ,,Zatrzymać chwilę nad Miedwiem’’. Jak sama nazwa wskazuje Sala jest położona zaledwie 3 minuty drogi od Jeziora Miedwie.

W tym miejscu zaczęliśmy całą przygodę z Naszą Parą Młodą, bowiem zarówno przygotowania, Ślub jak i Wesele odbywało się w tym miejscu.

To był piękny sierpniowy dzień. Pogoda dopisywała, a więc idealne warunki, aby zorganizować Przygotowania Pary Młodej na zewnątrz. Do fotografii detali znaleźliśmy wiele uroczych miejsc. Wykorzystaliśmy zatem naturę, czyli to co lubimy robić najbardziej – czerpać z natury jak najwięcej łącząc ją z detalami ślubnymi.

W przygotowaniach Jerzemu pomagał świadek, zaś Ola relaksowała się przy lampce szampana ze swoją niezastąpioną świadkową : )

Wzruszający Ślub cywilny

Na Sali odbył się wzruszający Ślub cywilny, po którym goście udali się na zewnątrz, by złożyć życzenia Parze Młodej. Dosłownie kilka chwil później wszyscy oglądali piękny pierwszy taniec Oli i Jerzego, a tuż po nim goście oddali się wir tańca!

Niewątpliwą atrakcją dla Gości weselnych był tort podany na zewnątrz, do którego prowadził szpaler z zimnych ogni.

Na zewnątrz znajdował się również napis LOVE, przy którym udało nam się po zmroku zrobić kilka klimatycznych ujęć.